Darujte nám 2 % z Vašich daní!

Milí rodičia, priatelia a 104kári,

Aj tento rok by sme Vás chceli poprosiť o podporu nášho zboru prostredníctvom venovania 2 % z Vašich daní. Za predchádzajúci rok ste nám pomohli vyzbierať  dokopy 1330 €, ktoré sme mohli použiť na bežný chod zboru – nájom klubovne, technické zabezpečenie tábora a posielať našich členov na skautské kurzy, vďaka ktorým zabezpečujeme kvalitnejší program.

Ak sa rozhodnete ružinovských a zároveň stupavských skautov podporiť aj tento rok, vyplňte prosím obe potrebné tlačivá a doručte ich do 31.3.2021 na príslušný daňový úrad.

Tlačivá:

• Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti
  • Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby

Naše údaje/ údaje o prijímateľovi:

Právna forma: občianske združenie
Obchodné meno (názov): Slovenský skauting, 104. zbor Bratislava – Ružinov
Sídlo: Mesačná 10, 82102 Bratislava

Príslušná adresa daňového úradu sa dá dohľadať tu podľa bydliska.

Môžete darovať aj 3%, ak ste v minulom roku dobrovoľnícky odpracovali viac ako 40 hodín. V prípade, že ste tento čas venovali našej organizácií, ozvite sa, radi vám vystavíme potvrdenie.

Ďakujeme, že ste tu s nami a že nás podporujete aj v tejto nezvyčajnej dobe 🙂

Za 104. zbor Bratislava – Ružinov

Kamila Horváthová